“Скетчноутинг. Посібник з візуалізації ідей” Майк Роде

Знайомство з нею можна порівняти з оновленням програмного забезпечення мозку, завдяки якому легко й творчо за допомогою малюнків, асоціацій та мінімуму записів можна засвоїти величезний потік інформації, яку ми щоденно мусимо занотовувати та запам’ятовувати.
Ви назавжди забудете нудні нерозбірливі конспекти, які нема бажання перечитувати вдруге, і за допомогою візуальних нотаток-скетчів перетворите на задоволення найнуднішу нараду – і повністю зміните своє мислення!

Майк Роде – дизайнер веб-застосунків та програмного забезпечення, автор логотипів багатьох американських фірм, талановитий ілюстратор, якому завдячують своїм успіхом такі бестселери, як “Rework” Джейсона Фрайда та Девіда Хенссона, “Стартап за сто доларів” Кріса Гулібо та “Маленька книга таланту” Даніела Койла.

Популярним на весь світ ентузіастом скетчнотаток Майка зробила його книга “Скетчноутинг. Посібник із візуалізацій ідей”, яка входить до 100 кращих книжок з графіки та дизайну та бізнес-комунікації на Amazon і яку перекладено багатьма мовами.

Вам буде цікаво