Олексій Коган. Слухаємо музику разом.

Вперше у Львові повний авторський курс джазмена, радіоведучого, знаменитого арт-директора фестивалів Jazz in Kiev та Alfa Jazz Fest (Leopolis Jazz Fest) Олексія Когана. Не традиційні лекції – скоріше бесіди, інтер-акції, категорично не нудні розмови з публікою, що розуміє…

Буде багато джазової музики, але Олексій Коган не замикається в джазі. Адже музика 21 ст. не може існувати в одному ключі – навпаки, вона долає бар’єри та переходить кордони. Розмови у стилі «no boarder», «no stile» або «no wave» music.

«Для мене справжній український блюз – це наша народна музика, традиція автентичного народного співу» – каже Олексій Коган. Майбутнє – у поєднанні та стиранні межі між джазом і класичною музикою. Важливо також слухати одні й ті ж речі в діаметрально протилежних виконаннях. Та сама музика наживо не повторюється двічі.

Присутніх чекатиме захоплююча розповідь про джазових кумирів і легендарні композиції. Та чи інша мелодія може бути вам знайома, але ви не знаєте, хто її склав, і як це сталося. Цікаві факти з історії багатьох відомих хітів будуть супроводжувати кожен музичний фрагмент, і провокувати вас вступити в діалог…

В проекті торкатимемося невідомих музичних фактів та вибудовуватимемо з них незвичні контексти. Серед тем будуть такі як: у кого з українців є Gremmi, хто і завдяки чому здобув успіх у світовій музичній індустрії, «давайте порівняємо», народна музика та імпровізація, «як слухати музику», теорія Чарльза Мінгуса про відповідність назви треку і настрою музики, джаз як спосіб мислення та багато інших.

7 лютого у Центрі Шептицького
002 аудиторія
Early birds – https://2event.com/events/ 1194888

Вам буде цікаво