Освіта – тематичний кластер UIF на форумі видавців

Тематичний кластер «Освіта» – це 60 спікерів із них 9 педагогів-новаторів із 7 областей України 8 дискусій, 3 події формату “діалог практиків” 9 майстер-класів 4 інтерактивні сесії 7 книжкових презентацій, тисячі нових ідей та інсайтів безмежний потенціал розвитку і самоосвіти для кожного

Глобальний контекст, в якому існують інститути освіти за останні роки істотно змінився. Змінюється і сама освіта Зокрема, фокус уваги перенеситься з навчальних дисциплін на розвиток особистості, від успішного складання іспитів до роботи з викликами майбутнього. Система освіти України також на порозі кардинальних змін.

Зокрема, одними із ключових принципів концепції Нової Української школи є розвиток навичок, необхідних для життя, педагогіка партнерства та формування індивідуальних освітніх траєкторій. Новий закон України «Про освіту» вводить у правове поле поняття неформальної та інформальної освіти, а також створює умови для безперервної освіти впродовж життя. Однак, в українських реаліях ці вектори наразі провадять у цілковиту terra incognita.

В такій ситуації дуже важливо подбати про навігацію і звірити мапи, ініціаторів змін та тих, кого вони передусім торкнуться. Саме на цей викликом скерована робота тематичного кластеру «Освіта», що відбудеться у рамках. Впродовж 14 – 16 вересня учасники події з таким аспектами  як педагогіка партнерства, підготовка вчителів і батьків до Нової української школи, майбутнє університету, індивідуальні освітні траєкторії і навчання впродовж життя. А також – їх взаємозв’язок, який утворює складний і саморганізований освітній ландшафт. Забезпечити учасників трансформаційних процесів надійною навігацією у цьому динамічному ландшафті – у цьому і полягає одне з головних завдань тематичного кластеру «Освіта», з якими ми розраховуємо впоратися консолідованими зусиллями педагогів, батьків, управлінців, громадських активісті та експертів.

Усі події тематичного кластеру «Освіта» відбудуться у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету за адресою: Львів. Вул Козельницька 2а. Координатори заходу: директор видавництва «Літопис» Михайло Комарницький та експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба [email protected]; 0660596335.  

Дата

14 Вересня 2017 - 16 Вересня 2017

Час

09:00 - 17:00

Ціна

безкоштовно

More Info

Read More

Місце

Центр Шептицького
вул. Стрийська, 29
Центр Шептицького

Організатор

Центр Шептицького
Phone
+380966485753
Email
[email protected]
Website
https://www.facebook.com/sheptytskycenter/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *